فتوکپی Sharp AR-X180

نمایندگی فتوکپی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ

شارژ کارتریج شارپ

نمایندگی فروش کپی شارپ

Sharp AR-X180 Photocopier

Sharp AR-X180 Photocopier

 از اینکه شهرسیستم را بعنوان مشاوره خود در زمینه انتخاب مناسب در راستای اهداف خود انتخاب کرده اید متشکریم. مرکز تخصصی ماشین های اداری شهرسیستم افتخار دارد تا با دانش کارآموختگان خود بهترین گزینه را در اختیار کاربران قرار دهد.

لذا در این قسمت به معرفی یکی از انواع دستگاه های کپی از نمایندگی شارپ می پردازیم. در ابتدا به شرح مختصری از شکل ظاهری این دستگاه و شروع و سپس به شرح سایر مشخصات می پردازیم.

ابعاد این دستگاه کپی ۵۹*۵۵*۵۰ سانتی متر و وزن آن ۲۸ کیلوگرم می باشد. همچنین این دستگاه با برق شهر ۵۰هرتز فعال و آماده کار می شود. در ضمن از این دستگاه فتوکپی برای قرار دادن برروی میز کار استفاده می شود.

از دیگر شاخصه های قابل اهمیت در انتخاب دستگاه کپی سرعت چاپ آن است. سرعت چاپ این دستگاه کپی ۱۸ صفحه در دقیقه با قدرت بزرگنمایی ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد می باشد. حافظه این دستگاه ۶۴کپی مگاهرتز و رزولوشن آن ۶۰۰Dpi  می باشد.

از دیگر مشخصات این دستگاه کپی می توان به ظرفیت سینی ۳۵۰ برگی و تعداد کپی پشت سرهم ۹۹۹ اشاره نمود.

ویژگی های مهم دیگری که این دستگاه دارد پرینترو اسکنر آن است یعنی این یک دستگاه کپی یک دستگاه سه کاره بوده و همین ویژگی باعث شده تا این دستگاه کپی یک ماشین کامل باشد. رزولوشن پرینتر و آن ۶۰۰Dpi  و سرعت پرینت آن ۱۸ برگ در دقیقه و سایز اسکن این اسکنر A3 و رزولوشن این اسکنر نیز مانند کپی و پرینتر آن ۶۰۰Dpi اعلام شده است.

و در انتها به تکمیل توضیحات در رابطه با این ماشین ادرای چند کاره می رسیم:

 

نمایندگی شارژ کارتریج شارپ

Sharp AR-X180 Photocopier-toner

ظرفیت سینی این دستگاه کپی ۳۵۰ برگ و قابل ارتقا تا ۱۱۰۰ برگ نیز می باشد، هزینه نگهداری بسیار پایین آن باعث شده تا این دستگاه کپی به یکی از پرطرفدارترین ها در نوع خود تبدیل شود. این دستگاه کپی دارای نوردهی دیجیتال اتوماتیک و قدرت انتخاب سایز کاغذ و انتخاب بزرگنمایی می باشد، مرتب سازی الکترونیکی و هزینه پایین مواد مصرفی توانسته نیاز این دستگاه فتوکپی را به مراجعه به نمایندگی اصلی کپی شارپ، نمایندگی کپی شارپ و همچنین نمایندگی تعمیرات کپی شارپ پایین آورده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*