نمایندگی شارپ و نمایندگی توشیبا

نمایندگی شارپ و نمایندگی توشیبا

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ و نمایندگی توشیبا همواره در راستای ساخت دستگاههای کپی رغابت تنگاتنگی داشته اند. از این رو شرکت شهرسیستم نیز سعی براین داشته است که ایرادات و قابلیت های هر یک از دستگاههای کپی شارپ و توشیبا را بیان کرده و سعی بر شناخت کاربر و همکاران داشته است. در ادامه مباحث گذشته و مدلهای دستگاههای کپی و طریقه رفع عیب آنها در این قسمت می پردازیم:

توشیبا مدل استدیو ۱۸۱: در تماس کاربر با نمایندگی کپی توشیبا ایراد دستگاه کپی توشیبا را کارنکردن و درایو نکردن بیان کرده که تعمیرکار مربوطه نمایندگی توشیبا به محل اعزام شده است و ضامن PC را تعویض کرده و برد فورمتر توشیبا را نیز تعمیر نموده است و بعد از آن به درخواست کاربر کپی فوق سرویس جنرال توشیبا شده است. قابل ذکر است تعرفه قیمت سرویس جنرال کپی توشیبا براساس تعرفه های اتحادیه لحاظ می شود.
کپی شارپ AR-526: طبق گفته مشتری ایراد دستگاه شارپ AR526 را تصویر بی کیفیت بیان شده است و بعد از هماهنگی با نمایندگی شارپ تکنسین تعمیر کپی شارپ به محل اعزام شده و قطعات درام شارپ، پودر دولوپر، سنسور تونر و در انتها به درخواست مشتری چیپ کارتریج تونر شارپ خریداری شده و کپی شارپ سرویس جنرال شده است.
فتوکپی شارپ AR-207: نمایندگی کپی شارپ در تهران بعد از تماس مشتری مبنی بر ایراد سیاه گرفتن کپی و پودر ریزی و همچنین گیر کاغذ کارشناس تعمیرات کپی شارپ را به محل اعزام کرده است و تعمیرکار کپی شارپ درام شارپ، بلید و پودر تونر را تعویض نموده است که قابل ذکر است تمام قطعات تعویضی تحت گارانتی شرکت و نمایندگی اصلی شارپ بوده است. دستگاه کپی فوق با کارکرد ۱۹۵۰۰۰ برگ کپی بوده است که شرکت شارپ آنرا تا ۱۰ هزار برگ گارانتی کرده است.
کپی شارپ AR-X180: نمایندگی sharp در سرتاسر دنیا آماده پاسخگویی به مشتریان خود می باشد، از این جهت نمایندگی رسمی شارپ در ایران نیز آماده خدمت رسانی به کاربران گرامی در سرتاسر کشور می باشد. در برقراری تماس تلفنی کاربر شارپ با نمایندگی خدمات شارپ ایراد فتوکپی شارپ را پودر ریزی و داشتن صدا در هنگام کپی بیان نموده است. کارشناس مربوطه شارپ با تعویض درام، بلید و شارژ تونر مشکل فتوکپی Sharp را به کلی برطرف نموده است.
کپی sharp ar-5516: یکی از پرطرفدارترین دستگاههای کپی و نمایندگی شارپ در ایران مدل پرفروش AR-5516 بوده است که توانسته در زمان خود نیاز بسیاری از کاربران را برای کپی A3 و A4 برطرف نماید و همچنین دارای تکنسین های بسیاری در ایران برای تعمیر این فتوکپی رو میزی وجود دارد اما باید حتما توجه داشته باشید که از مراکز معتبر و نمایندگی مجاز شارپ، نمایندگی رسمی شارپ و مراکز نمایندگی شارپ در ایران خدمات گرفت. در یکی از گذارشات مشتری در مورد خرابی دستگاه خود ایراد سیاه زدن کپی و نداشتن تونر عنوان شده است. کارشناس تعمیر کپی شارپ به محل اعزام شده است و پودر دولوپر شارپ و تونر شارپ و همچنین بلید کپی شارپ تعویض شده است و دستگاه تا ماه گارانتی قطعات و یا هزار برگ شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*