نمایندگی کپی شارپ Sharp MX-M232D Photocopier

نمایندگی کپی شارپ 

تعمیرات کپی شارپ

شارژ کارتریج شارپ

sharp-mx-m232d-photocopier

Sharp MX-M232D Photocopier

نمایندگی اصلی شارپ کپی جدید MX-M232D Sharp را به بازار فروش دستگاههای کپی روانه کرده است که ابعاد این مدل کپی چهار کاره شارپ ۶۹۲*۵۷۸*۵۹۷ میلی متر و وزن آن ۳۹ کیلوگرم می باشد و مصرف انرژی این دستگاه فتوکپی ۱۲ آمپر، ۶۰ HZ و برق AC معادل ۱۲۰ ولت است.

کپی شارپ مدل MX-M232D دارای قابلیت کپی و پرینت دورو بصورت اتووماتیک می باشد که در صرفه جویی زمان و برگه کاغذ کمک بزرگی را به کاربران شارپ کرده است. سایز کپی این دستگاه ۲۷۹*۴۳۲ تا ۱۴۰*۲۱۶ با رزولوشن و وضوح چاپ ۶۰۰*۶۰۰ DPI بوده است و از ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد قابل کوچک شدن و بزرگنمایی در کپی خود می باشد. سرعت کپی دستگاه فتوکپی شارپ مورد بحث ۲۳ صفحه در دقیقه می باشد.

دقت پرینت کپی فوق دارای وضوح ۶۰۰ نقطه در اینچ و رزولوشن اسکن آن نیز تا ۶۰۰ دی پی آی می باشد. کپی فوق از قابلیت افزودن فکس بصورت آپشن بر روی فورمتر خود را دارد و می توان به۳۵۰ شماره بصورت خودکار فکس را ارسال کرد. کپی شارپ فوق از ال سی دی بزرگ تاچ بهره می برد که عملیات کار دستگاه را به راحتی می توان مشاهده کرد و تغیرات لازم را انجام داد.

 

تونر شارپ

sharp-mx-m232d-photocopier-kk

کپی شارپ MX-M232D برای شرکتهای بزرگ، دفتر فنی ها و مراکزی که حجم کپی بالایی دارند با توجه به تونر بالای موجود در کارتریج این فتوکپی و عمر بالای دولوپر و درام آن می تواند کپی چهار کاره مناسبی با قابلیت فکس، اسکن و پرینت بعلاوه کپی باشد و سایز برگه A5, A4, A3 را برروی کاست خود می پذیرد و برای چاپ کپی آماده می کند. از قابلیت دیگر این مدل فتوکپی می توان به ADF آن با ظرفیت قرار گرفتن بالای کاغذ و ظرفیت بالای کاست ورودی کاغذ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*