نمایندگی کپی شارپ Sharp MX-M200D Photocopier

Sharp MX-M200D Photocopier

Sharp MX-M200D Photocopier

نمایندگی کپی شارپ سعی در ساخت فتوکپی هایی است که نیاز اکثریت کاربران را برطرف سازد از این رو کپی شارپ مدل MX-M200D را روانه بازار کرده است که در این فتوکپی شارپ این قابلیت وجود دارد که از ۴ عمل اصلی چاپ اسکن، پرینت، فکس و کپی استفاده نمود و با مصرف انرژی ۱۲۰vac 60hz یکی از کم مصرف ترین دستگاههای کپی محسوب می شود و سایز کپی آن ۲۱۶*۸۹ تا ۳۵۶*۱۴۰ می باشد. ارتفاع این دستگاه کپی شارپ بستگی به تعداد کاست های ورودی کاغذ و وجود ADF در آن دارد.

کپی شارپ مدل MX200 همانطور که در شماره آن مشاهده می شود می تواند ۲۰ صفحه در دقیقه را بصورت سیاه و سفید کپی نماید و تصویری با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ دی پی آی را از تصویر مورد نظر چاپ نماید. در این مدل کپی قابلیت چاپ دوروی Duplex به صورت اتوماتیک وجود دارد و همچنین تصویر را می تواند از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد کوچک و بزرگ کند.

در فتوکپی SHARP می توان پرینتی با سایز مشابه کپی آن را با رزولوشن و وضوح تصویر ۶۰۰DPI در ۳ثانیه چاپ نمود که از جهت از بابت سرعت آن نمی توان این کپی شارپ را در رده فتوکپی های پر سرعت این کمپانی دانست.

اسکنر موجود در این مدل کپی شارپ قادر است تا سایز A3 را با سرعت ۲۰ صفحه در دقیقه و رزولوشنی مشابه کپی و پرینت گرفتن در آن ۶۰۰ نقطه در اینچ داشته باشد و اسکن نماید.

تعمیرات فتوکپی شارپ در محل

نمایندگی تعمیرات کپی شارپ

نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ

تعمیر فتوکپی شارپ

شارژ کارتریج شارپ

فروش تونر کپی شارپ

Sharp MX-M200D Photocopier-kk

نکته حائز اهمیت در این مدل کپی شارپ داشتن فکس در آن می باشد که قادر است ارسال و دریافت فکس را در خود بصورت آپشن داشته باشد. صفحه نمایش این کپی لمسی و LCD بزرگی می باشد. با توجه به نیاز کاربر وجود ADF اختیاری می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*