کپی شارپ Sharp AR-M452X

Sharp AR-M452X Photocopier

فتوکپی شارپ

تعمیرات کپی  شارپ

سرویس فتوکپی شارپ

Sharp AR-M452X Photocopier

در اینجا به توضیح یکی دیگر از انواع دستگاه کپی ارائه شده توسط نمایندگی اصلی شارپ می پردازیم. این دستگاه کپی که با مدل AR-M452X وارد بازار شده است مشخصات منحصر بفردی دارد. شهرسیستم به بررسی نقاط قوت و ضعف این دستگاه کپی می پردازد. ابتدا با مشخصات ظاهری شروع و سپس به سایر مشخصات فنی می پردازیم.

ابعاد این دستگاه کپی ۶۵*۶۷*۹۳ سانتی متر و وزن آن ۹۵ کیلوگرم و مصرف انرژی آن با برق ۵۰ هرتز برق شهر اعلام شده است.

سرعت کپی این دستگاه کپی ۴۵ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰Dpi و با قابلیت کپی ماکزیمم A3 می باشد. حافظه چاپ این دستگاه کپی ۳۲۰ مگابایت و امکان ارتقا آن تا ۱ مگابایت وجود دارد. این دستگاه کپی توانایی بزرگنمایی ۲۵ تا ۴۰۰ درصد را دارد، همچنین امکان چاپ دورو به صورت اتوماتیک مقدور می باشد. همانطور که از ظرفیت بالای سینی که ۱۱۰۰ برگ و تعداد کپی پشت سر هم ۹۹۹ برگ مشخص است این دستگاه کپی برای مصارف صنعتی و مصارف بالا به کار می رود قابل توجه اینکه این دستگاه برای قرار دادن بر روی زمین بوده و نیازی به میز ندارد.

دستگاه کپی شارپ فوق علاوه بر مشخصات گفته شده دارای پرینتری با رزولوشن ۶۰۰dpi و همانطور که در پسوند شماره آن مشاهده می شود سرعت پرینت کپی شارپ آن ۴۵ برگ در دقیقه می باشد.

 

Sharp AR-M452X Photocopier--k

کارتریج فتوکپی شارپ

تونر فتوکپی شارپ

از دیگر شاخصه های این دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال به USB2، امکان اتصال به شبکه، افزایش ظرفیت ورودی سینی کاغذ تا ۵۶۰۰ برگ، سورتر و منگنه زن اشاره کرد. دستگاه کپی شارپ فوق از مواد مصرفی و قطعات یدکی ارزان و فراوان در بازار ایران بهره می برد. همچنین در مورد تعمیرات و خدمات دستگاه کپی شارپ می توان به داشتن خدمات شارپ در ایران، داشتن مراکز و نمایندگی تعمیرات شارپ در تهران و شهرهای دیگر در ایران اشاره کرد که استفاده از کپی شارپ فوق را برای کاربران آسانتر نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*