فتوکپی شارپ Sharp AR-2120J Photocopier

Sharp AR-2120J Photocopier

Sharp AR-2120J Photocopier

نمایندگی شارپ

فروش فتوکپی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ

 

در اینجا به یکی دیگر از انواع دستگاه های کپی شارپ می پردازیم. یکی از مهمترین شاخصه های انتخاب یک دستگاه کپی اطلاع از قابلیت ها  و ضعف های آن است تا به هنگام تعمیر کپی شارپ دچار مشکل نشویم. البته مراکز و نمایندگی تعنیرات شارپ در ایران و کشورهای دیگر برای خدمت رسانی به کاربران دوره های فشرده ای را گذرانده اند. شهر سیستم با بررسی مشخصات دقیق دستگاه کپی AR-2120J این امکان را به شما می دهد تا درانتخاب دستگاه کپی بهترین انتخاب را داشته باشید.

این دستگاه کپی نسبتا حجیم و سنگین است، ابعاد این دستگاه کپی ۶۰*۵۵*۵۵ سانتی متر و وزن آن ۳۳ کیلوگرم تخمین زده شده است. این دستگاه کپی با برق شهر ۵۰ تا ۶۰ هرتز کار می کند.

ماکزیمم سایز کاغذ برای کپی در این دستگاه کپی کاغذ A3 بارزولوشن ۶۰۰Dpi  و سرعت ۲۰ برگ در دقیقه است. از قابلیت های مهم این دستگاه می توان به چاپ دورو به صورت اتوماتیک و بزرگنمایی ۲۵ تا ۴۰۰ درصد اشاره نمود.

حاظه این کپی ۶۴ مگابایت، تعداد کپی پشت سرهم ۹۹۹ برگ با ظرفیت سینی برگی می  باشد. در نتیجه می توان از این دستگاه کپی به عنوان یک دستگاه کپی با ظرفیت و توانایی بالا اشاره نمود. پس اگر به لحاظ فضا محدودیتی نداشته باشیم انتخاب درستی انجام داده ایم. چون این دستگاه فقط یک دستگاه کپی نبوده و دارای اسکنر نیز می باشد. در مورد کاست و سینی ورودی این مدل کپی می توان به آپشن افزودن کاست ورودی کاغذ اضافه اشاره کرد.

شارژ کارتریج

شارژ کارتریج شارپ

Sharp AR-2120J Photocopier-k

رزولوشن اسکنر این دستگاه کپی ۶۰۰Dpi  و سرعت اسکن آن ۲۰ برگ در دقیقه اعلام شده است. از دیگر ویژگی های قابل توجه این دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال به USB2 و مهم تر می توان به انتخاب کاغذ به صورت خودکار، بزرگنمایی اتوماتیک و همچنین تعویض سینی بدون دخالت دست و در آخر حالت صرفه جویی در مصرف تونر اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*