فتوکپی شارپ Sharp AR-5631 Photocopier

نمایندگی شارپ

تعمیرات فتوکپی شارپ

تعمیر شارپ

شارژ کارتریج

Sharp AR-5631 Photocopier

Sharp AR-5631 Photocopier

کپی شارپ مدل AR-5631 یکی از فتوکپی های دیجیتال ساخته شده توسط نمایندگی اصلی شارپ می باشد و ابعاد این دستگاه کپی ۶۲۳*۶۱۵*۶۶۵ میلی متر و وزن این فتوکپی ۵۰ کیلوگرم می باشد. نکته حائز اهمیت در مورد دستگاههای کپی برق مصرفی آن می باشد که در این دستگاه مصرف انرژی آن Rated local AC voltage ±۱۰%, ۵۰/۶۰ Hz است. در مدل کپی شارپ AR-5631 از یک LCD بزرگ لمسی و ۸٫۱ اینچی برای نمایش اطلاعات بهره می برد.

نمایندگی شارپ در تولید محصولات کپی خود به مهمترین اصلی که توجه دارد سرعت و رزولوشن آنها می باشد و این مدل کپی شارپ قادر است تا سایز A3 را با سرعت ۳۱ صفحه سیاه و سفید با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ dpi کپی نماید. ظرفیت سینی ورودی کاست این دستگاه کپی ۱۱۰۰ برگ است که کپی فوق قادر است تا ۹۹۹ برگ را بصورت متوالی و همچنین چاپ دورو بصورت خودکار کپی نماید. کپی فوق برای گرم شدن هیتر و همان فیوزینگ خود ۲۵ ثانیه لازم دارد و زمان اولین کپی آن ۵ ثانیه می باشد. بزرگنمایی کپی این دستگاه فتوکپی از ۲۵ تا ۴۰۰ درصد قابل کوچک شدن و بزرگ شدن می باشد و با حافظه ۳۲ مگابایت این دستگاه همواره کاربر با خیال راحت به کپی و چاپ فایل مورد نظر خود می پردازد.

در دستگاه کپی فوق قابلیت چاپ و پرینت A3, A4, A3 وجود دارد که از این بابت می توان گفت این ماشین اداری ساخته شده توسط نمایندگی شارپ قادر است پرینتی معادل با رزولوشن ۶۰۰*۶۰۰ دی پی آی و با سرعت ۳۱ صفحه در دقیقه بصورت تک رنگ سیاه و سفید داشته باشد. در این مدل فتوکپی قابلیت افزودن ADF و کاست اضافه بصورت آپشن امکان پذیر می باشد و قابل ذکر است که در هنگام کپی و پرینت دستگاه کپی فوق می تواند به غیر از کاست ورودی از قسمت دیگر ورودی کاغذ نیز برگه را برای چاپ به داخل کپی هدایت نماید.

 

فتوکپی شارپ

شارژ کارتریج شارپ

Sharp AR-5631 Photocopier-kartreg

نکته قابل توجه در مورد دستگاههای کپی منجمله شارپ و کپی توشیبا این است که بر خلاف اکثر پرینترها در این دستگاهها از قسمتی به نام دولوپر استفاده می شود که خاصیت مغناطیسی را در خود دارد و قسمت دیگری که بغیر از کارتریج برای چاپ و کپی گرفتن در این کپی ها استفاده می شود درام و بلید بصورت مجزا از کارتریج می باشد. در این مدل کپی از پایه میزدار استفاده شده است و برای قرار دادن در کنار دفتر لزومی به میز مجزا نیست. کارتریج این دستگاه کپی قادر است تا حداقل ۱۰,۰۰۰ برگ را کپی نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*